Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pravidla

 Ahoj.

 

Na serveru ČESKÝ RÁJ není potřeba žádná registrace do soutěže  je zván každý, kdo si chce společně a v pohodě zalétat na scenériích Miloše Kocha.

 

 

1. INFORMACE O SERVERU.

Tato soutěž se létá s jedním typem větroně, podle kterého se jmenuje - např "LS-8s CUP". Letový plán závodu je zveřejněn nejpozději 5 hodin před začátkem připojování (většinou ale dříve). Soutěž bude na 10 letových dnů, létá se každý čtvrtek. Do celkových výsledků je započítáno 70% nejlepších výsledků.

 

 

2. PRAVIDLA

 

A. Do výsledků se započítává pouze první start daného dne. Pokud proletíte startovní páskou na serveru A, nebude případný výsledek na serveru B započítán.

 

 

B. Je zakázáno jakékoliv nebezpečné létání. Směr kroužení ve stoupání určuje první kluzák ve stoupání. Pokud bude mít soutěžící pochyby o směru, dotáže se na chatu nebo Teamspeaku. Evidentní a úmyslné porušení těchto pravidel může být potrestáno vyloučením z daného závodu, opakované porušvání potom zákazem účasti v této soutěži.

 

C. V případě výpadku internetu je možné daný závod doletět of-line a následně poslat IGC soubor nejpozději 2 hodiny po zavření serveru na e-mail: condorsoaring@seznam.cz.